Loader

O Nas

Zaufanie, którym obdarzają nas nasi klienci, jest najlepszym dowodem wysokiej jakości wynikającej z ponad 20-letniego doświadczenia.

Systematycznie rozwijając park maszynowy oferujemy nowe produkty, wpisujące się w aktualne trendy na rynku pokryć dachowych. Nasi klienci uzyskują wyjątkowy wygląd dachu dzięki nowoczesnym i estetycznym produktom, takim jak blachodachówka modułowa, blacha na rąbek stojący czy blacha trapezowa. Cena tych i innych elementów ze względu na własną linię produkcyjną, jest wyjątkowo konkurencyjna.

Od początku naszą produkcję opieramy na surowcach najwyższej jakości. Pochodzą one od najbardziej doświadczonych w produkcji blach powlekanych, europejskich koncernów hutniczych.

Zaufani dostawcy: ArcelorMittal oraz SSAB gwarantują nam trwałość wykonanych przez nas pokryć oraz odporność na zmienne i trudne warunki atmosferyczne występujące w Polsce.

Główna zasada, którą wprowadziliśmy do procesu produkcji polega na wykonaniu całości zamówienia z jednej partii materiału, dzięki czemu przez cały okres użytkowania pokrycia zachowuje ono jednorodność. Jednocześnie dzięki optymalizacji połaci dachowych można zminimalizować ilość połączeń arkuszy na dachu, co znacznie podnosi szczelność dachu i estetykę całego budynku.

Zastosowanie proponowanych przez nas rozwiązań zwiększa stabilność konstrukcji dachu, co ma duże znaczenie przy silnych wiatrach oraz dużych opadach śniegu.

Dostawcy surowców
Dystrybucja
Oferta VELUX
Pokrycie pomoże Ci wybrać przedstawiciel z Twojej okolicy